Michał Furman-Zwiefka

psycholog specjalista psychoterapeuta

Michał Furman-Zwiefka

Psycholog/ Neurobiolog

Nazywam się Michał Furman-Zwiefka. Jestem psychologiem i neurobiologiem. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na neuroróżnorodności (a w szczególności ADHD).

Pracując z Klientem do każdego podchodzę indywidualnie, pamiętając o tym, że każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem w Psychologicznej Poradni Genetycznych Chorób Rzadkich oraz Fundacji Wsparcia Osób z Zaburzeniami Komunikacji „Między Słowami”. Spotkałem się tam z wieloma osobami ze spektrum neuroróżdorodności oraz z chorobami neurodegeneracyjnymi.

Wspólnie z innymi opublikowałem artykuły naukowe z tego obszaru oraz uczestniczyłem jako wykładowca w konferencji naukowej. Doświadczenia te utwierdziły mnie w myśli, że chcę pracować w tym obszarze. Pracowałem również w kilku projektach jako psycholog diagnosta. Obecnie pracuję jako interwent kryzysowy oraz zajmuję się digitalizacją testów psychologicznych i rozwijaniem programów pomocowych online, co pozwala mi cały czas uaktualniać swoją wiedzę teoretyczną o standardach psychologicznych w Europie. Praca w obszarze zdrowia psychicznego online, uświadomiła mi, że dla wielu ludzi jest to olbrzymie ułatwienie, stąd decyzja o konsultacjach online.

Prywatnie lubię pływać, grać na pianinie oraz poznawać nowe smaki.

Zapraszam na konsultacje.

Wybierz innego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk