Agata Bińczyk

psycholog i psychoterapeuta pracujący z osobami dorosłymi

Agata Bińczyk

Psycholog/ Psychoterapeuta

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta PTTPB (nr 1220)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie w 2013 roku uzyskałam tytuł magistra psychologii.

Psychologia jest moją pasją, w związku z czym stale kształcę się w
tej dziedzinie. Szczególnie bliska jest mi tematyka zdrowia psychicznego
i psychoterapii osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Ukończyłam z wynikiem pozytywnym 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT-EDU w Warszawie. Szkoła
ta jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii
Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem. Posiadam również certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. W 2024 roku ukończyłam całościowe szkolenie z terapii schematu.

Moja praca podlega systematycznej superwizji, tj. konsultacji z innymi doświadczanymi i przeszkolonymi psychoterapeutami, którzy oceniają moje metody terapii i w razie konieczności pomagają w zaplanowaniu jak najlepszej pracy z pacjentem.

W pracy najważniejsza dla mnie relacja terapeutyczna. Zależy mi na tym żeby w trakcie spotkań czuli się Państwo bezpiecznie i mogli otwarcie mówić o swoich problemach. Wierzę, że jest to podstawa terapii, na której można budować pozytywne zmiany w Państwa życiu. Jednocześnie posługuję się sprawdzonymi metodami i narzędziami terapeutycznymi z nurtu terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu, które pozwalają ma obniżenie nasilenia objawów przynoszących cierpienie lub utrudniających funkcjonowanie, takich jak obniżenie nastroju, nadmierny lęk, problemy w relacjach.

Serdecznie zapraszam!

Opinie

Co inni mówią o nas?

Przeczytaj jakie doświadczenia po spotkaniu z naszymi ekspertami mieli inni klienci.