Specjaliści psychologwnecie.pl

Dostępni specjaliści

Wybierz swojego eksperta

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO & Founder

Cześć! Nazywam się Robert Pinkert jestem psychologiem i założycielem platformy psychologwnecie.pl

Jako psycholog specjalizuję się w pracy ze stresem, wypaleniem zawodowym, nadmiernym myśleniem, wyzwaniami życiowymi, problemami emocjonalnymi oraz pomagam osiągnąć wyznaczone cele. 
 
Bardzo się cieszę, że trafiłaś (-eś) właśnie do nas, mam nadzieję, że odnajdziesz właściwe wsparcie, które pomoże Ci pokonać napotkane przeszkody i osiągnąć tak bardzo potrzebną w dzisiejszych czasach równowagę psychiczną. 
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
PSYCHOLOG/ TERAPEUTA PAR

I work in Polish and in English.

Jestem dyplomowanym psychologiem, naturopatą, hipnoterapeutą, terapeutą małżeństw i par, terapeutą TSR, terapeutą SI, terapeutą CBT, pedagogiem, praktykiem NLP i mediatorem. 

W kliencie dostrzegam człowieka, a nie tylko jego dotychczasowy problem. Psychologia od zawsze była moją pasją. Jest nie tylko podstawą mojego wykształcenia, ale daje również możliwość pomocy ludziom. 

W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii relacji. 

psycholog specjalista psychoterapeuta
Psycholog/ Neurobiolog

Nazywam się Michał Furman-Zwiefka i jestem psychologiem oraz neurobiologiem. Pracuję również jako interwent kryzysowy.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na neuroróżnorodności (a w szczególności ADHD). W swojej pracy korzystam z metod o udowodnionej naukowo skuteczności. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby aktualizować swoją wiedzę.

W pracy psychologa najważniejsza jest dla mnie indywidualne podejście do każdego człowieka. Pracuję pamiętając o tym, że każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Zapraszam na konsultację.

Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny
psychodietetyk

Nazywam się Paulina Kurczab. Jestem dietetykiem klinicznym z racjonalnym podejściem do żywienia.

Ukończyłam również Psychodietetykę , aby poszerzyć wiedzę na temat zaburzeń odżywiania.

Specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów klinicznych bądź też chcących zmienić nawyki żywieniowe dla profilaktyki i lepszego stanu życia.

U mnie każdy pacjent ma indywidualny program żywieniowy dostosowany do jego osobistych potrzeb jak i preferencji.

Współpraca ze mną ma na celu polepszyć zdrowie i samopoczucie pacjenta bez konieczności decydowania się na restrykcje dietetyczne.

psycholog w pracy
Psycholog/ psychoterapeuta

Psychoterapeutka pracująca w nurcie Gestalt (szkolona w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, ośrodku rekomendowanym przez PTP – Polskie Towarzystwo Psychologiczne, oraz akredytowanym przez EAGT – Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt i  PTPG – Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt).

Pracuje z osobami dorosłymi (także parami), doświadczającymi trudności życiowych i relacyjnych, potrzebujących pomocy i wsparcia w życiowym impasie (rozstanie, żałoba, choroba), doświadczających braku poczucia bezpieczeństwa, zaburzeń nastroju, stanów depresyjnych, smutku, stresu, niskiego poczucia własnej wartości.

Serdecznie zapraszam do konsultacji. 

Psycholog/ psychoterapeuta

Dzień dobry, cześć. Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Wieloletnią praktykę zdobywałam w akredytowanych placówkach klinicznych.

Prowadzę diagnozę i psychoterapię indywidualną osób dorosłych m.in. z zaburzeniami nastroju (depresja, dystymia, zaburzenia dwubiegunowe CHAD), zaburzeniami lękowymi (fobie specyficzne, fobia społeczna, uogólnione zaburzenia lękowe GAD), psychosomatycznymi, schizofrenią oraz zaburzeniami osobowości.

Pomagam uporać się z sytuacjami kryzysowymi, stresującymi, takimi jak rozstanie, utrata/choroba bliskiej osoby, straty perinatalne, stres w pracy, wypalenie zawodowe, egzaminy, zaniżona samoocena.

W kontakcie z drugą osobą, istotne jest dla mnie stworzenie przyjaznej, nieoceniającej atmosfery, sprzyjającej odkrywaniu zasobów Pacjenta i budowaniu nowych strategii w radzeniu sobie z trudnościami.

Serdecznie zapraszam na konsultację.

psycholog
Psycholog/seksuolog/
psychotraumatolog

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychotraumatologiem. Jestem również terapeutą par i małżeństw oraz praktykiem Brainspotting.

Specjalizuję się we wspieraniu osób doświadczających kryzysu psychicznego, wierząc, że może on stanowić początek rozwoju i zmiany życiowej. Prowadzę terapię krótkoterminową w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jestem członkiem PSTTSR. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia i otwartość na drugiego człowieka. Oferuję pomoc i wsparcie, bez względu na światopogląd, pochodzenie, wyznanie czy orientację seksualną. Oferuję pomoc osobom, które poszukują zrozumienia, wsparcia oraz pomocy w radzeniu sobie z problemami, których doświadczają.

Jeśli szukasz towarzysza na drodze swojego rozwoju, zapraszam na konsultację.

Nazywam się Katarzyna Długosz  i jestem psychologiem, praktykiem metody Kids Skills oraz bliskościowego TUSu. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Studium pracy z nastolatkiem, studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego oraz Spektrum autyzmu.
 
Swoją pracę opieram na założeniach skoncentrowanych na rozwiązaniach, pracuję w duchu bliskościowym, skupiając się na zasobach klientów. Prowadzę konsultacje dla rodziców dzieci w każdym wieku. Pracuję z młodzieżą, młodymi dorosłymi oraz całymi rodzinami. 
 
Moja praca opiera się na wspólnym poszukiwaniu, bazując na tym, co w ludziach najlepsze. Uważam że akceptująca, pełna empatii postawa jest kluczowa w procesie pomagania i wspierania innych w ich zmaganiach.
 
Zapraszam na konsultację.
psycholog pracujący z klientami
Psychoterapeuta (w trakcie certyfikacji)

Nazywam się Anna Iwanow, jestem psychoterapeutką z pasją do pomagania innym, jestem gotowa stać się Twoim partnerem w procesie zrozumienia i rozwoju.

Moje wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Korczaka w Warszawie, świadczy o moim zaangażowaniu w rozwijanie umiejętności i wiedzy. Obecnie przechodzę proces certyfikacji w Szkole Psychoterapii Crescentia.

Specjalizuje się w pracy z różnymi grupami wiekowymi, włączając w to dzieci, młodzież i dorosłych. Mój obszar działań obejmuje wsparcie w przypadku stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych, trudności z odżywianiem, zachowaniem oraz osobowością, traumy oraz trudności w relacjach. W mojej pracy psychologia odgrywa kluczową rolę, stanowiąc narzędzie do osiągnięcia spełnionego życia.

To, co mnie wyróżnia, to zaangażowanie w tworzenie komfortowej, szczerej i zaufanej relacji z pacjentami. Moja misja polega na pomaganiu innym, a gabinet to miejsce, w którym każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie.

Jeśli szukasz partnera w swojej drodze do zrozumienia siebie i rozwoju osobistego, zapraszam do zapisu na konsultację.

psycholog w pracy
terapeuta uzależnień/ terapeuta par

Witaj :)Nazywam się Anna Machałowska. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej. Jestem certyfikowany specjalistą psychoterapii uzależnień, coachem rodzinnym, terapeutą TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), terapeutą EFT (Terapii Skocnentrowanej na Emocjach), terapeutą par i małżeństw.

W swojej pracy korzystam z różnych podejść teoretycznych, metody pracy dobieram do napotykanych problemów/ trudności zgłaszanych przez Klienta, co sprawia, że prowadzona przeze mnie terapia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości pacjenta. To co jest mi najbliższe sercu to podejście poznawczo-behawioralne, dialog motywujący,  podejście humanistyczne.

W pracy terapeutki najważniejsza jest dla mnie możliwość towarzyszenia, pomagania i wspierania moich Klientów w życiowych trudnościach jakich doświadczają. Postrzegam psychoterapię jako dobrą inwestycję w swoje życie, by wyglądało tak jak człowiek tego potrzebuje, by dawało satysfakcję i motywowało do dalszych działań.

Zapraszam do zapisów

psycholog
Psycholog/psychoterapeuta(w procesie certyfikacji)

Witam serdecznie

Nazywam się Katarzyna Pietroń. Jestem dyplomowanym psychologiem ze specjalnością psychologia kliniczna i osobowości jak również psychologiem zdrowia i jakości życia, terapeutą DDA/DDD, certyfikowanym Dekodykiem, twórczynią pracowni Psychoedukacji i Terapii „Pełnia życia”, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie egzystencjalnym.

Prowadzę pozytywną psychoterapię integracyjną w ujęciu holistycznym bazując na nurtach: Psychoterapia egzystencjalna/ Logoterapia, psychologia zdrowia i jakości życia, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach TSR, terapia skoncentrowana na emocjach (EFT), łącząc pracę z ciałem i elementami psychologii procesu, arteterapii wraz z uwalnianiem blokad z podświadomości.

 Bliska jest mi koncepcja wielowymiarowości i duchowej natury człowieka

CUD – CIAŁO / UMYSŁ / DUSZA

Wykorzystuję wysoko rozwiniętą intuicję i słucham głosu swego serca.

Problemy: pustka egzystencjalna, frustracja, kryzys egzystencjalny, nerwica noogenna ( nadwrażliwość lękowa), depresja rezygnacyjna, współuzależnienia, popadanie w uzależnienia, zaburzenia osobowości, stres, zespół wypalenia zawodowego, zachwiana równowaga psychiczna.

Zapraszam na konsultacje

psycholog i psychoterapeuta pracujący z pacjentami
Psycholog/Psychodietetyk

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam również przygotowanie pedagogiczne.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania różnego rodzaju. Posiadam  wieloletnie doświadczenie z pracy z pacjentami.  Pomagam zbudować zdrowe relacje z jedzeniem, stworzyć właściwe nawyki żywieniowe.

Pomagam też osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, zaburzeniami osobowości, oraz osobom wysokowrażliwym, którzy przejawiają trudności w różnych sferach życia. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny- całościowy.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, osobami LGBT+, osobami reprezentującymi swój własny światopogląd.

Współpraca ze mną ma na celu polepszyć Twoje samopoczucie psychiczne, somatyczne oraz Twoje relacje z jedzeniem.

Serdecznie zapraszam.

Nasze zalety

Jakościowa opieka od najlepszych ekspertów

Twoje zdrowie psychiczne i szczęście jest najlepszą wizytówką naszych specjalistów. Przekonaj się jak możemy pomóc Ci zmienić swoje życie na lepsze.

Wizja

Jesteśmy podobni do siebie. tak jaki i Ty, zmagamy się z problemami, które ograniczają nasz rozwój. Nieustannie jednak pracujemy nad tym, aby oferować Ci jeszcze lepszą opiekę.

Misja

Naszą misją jest poszerzanie świadomości w zakresie zdrowia psychicznego oraz zapewnienie najlepszej opieki psychologicznej każdemu, kto będzie jej potrzebował.

Motto

"Nigdy nie jest za późno, aby stać się tym, kim chcemy być"~ G. Eliot

CO OFERUJEMY?

Sprawdź nasze oferty wsparcia!

Jak to działa

Zrób krok w stronę lepszego życia

Nie czekaj aż życie przeleci Ci przez palce. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę i powrócić do najlepszej formy. Jednak to Ty musisz wykonać ten pierwszy krok!

Wybierasz specjalistę

Znajdź odpowiedniego psychologa, psychoterapeutę, psychiatrę, coacha lub dietetyka.

1

Rezerwujesz termin

Wybierz dowolny dla siebie termin na konsultację online z wybranym ekspertem.

2

Otrzymujesz wsparcie

Wraz ze specjalistą rozpocznij proces, który pomoże Ci na nowo odkryć szczęście i radość z codziennego życia.

3

Dostępni specjaliści

Wybierz swojego eksperta

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog Founder &Ceo;
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk
psycholog pracujący z klientami
Psychoterapeuta (w procesie)
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/ Terapeuta Par
psycholog
Psycholog/ Psychoterapeuta
psycholog pracujący z pacjentami
Psycholog/ Terapeuta tsr
psycholog, psychoterapeuta pracujący z klientami
Psycholog/ Psychoterapeuta