Specjaliści psychologwnecie.pl

Dostępni specjaliści

Wybierz swojego eksperta

Uwaga! Wszyscy nasi specjaliści zostali zweryfikowani pod względem posiadanych kwalifikacji, jeżeli potrzebujesz uzyskać potwierdzenie zawsze możesz poprosić specjalistę o udostępnienie listy dokumentów. Jeżeli chcesz uzyskać potwierdzenie przed zapisaniem się na konsultację napisz do nas maila na dobry@psychologwnecie.pl

Psycholog CEO & Founder

Cześć! Nazywam się Robert Pinkert jestem psychologiem i założycielem platformy psychologwnecie.pl

Jako psycholog specjalizuję się w pracy z osobami neuroatypowymi (ADHD, Spektrum Autyzmu) dodatkowo skupiam się na pracy ze stresem, wypaleniem zawodowym, nadmiernym myśleniem, wyzwaniami życiowymi, problemami emocjonalnymi oraz pomagam osiągnąć wyznaczone cele. 
 
Bardzo się cieszę, że trafiłaś (-eś) właśnie do nas, mam nadzieję, że odnajdziesz właściwe wsparcie, które pomoże Ci pokonać napotkane przeszkody i osiągnąć tak bardzo potrzebną w dzisiejszych czasach równowagę psychiczną. 
Psycholog/ psychoterapeuta

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematu.

Pomagam osobom z problemami w relacjach, depresją, zaburzeniami lękowymi, w tym atakami paniki, lękiem uogólnionym (zamartwianie się) lękiem społecznym, PTSD, zaburzeniem obsesyjno-kompulsywnym (nerwica natręctw).

Prowadzę treningi umiejętności i psychoedukację dla osób dorosłych z ADHD.

Serdecznie zapraszam na konsultację.

PSYCHOLOG/ psychoterapeuta (w trakcie certyfikacji)

Jestem psychologiem i psychoterapeutą specjalizującym się w pracy z osobami dorosłymi.

Moje podejście oparte na nurcie Gestalt kładzie nacisk na holistyczne postrzeganie klienta, uwzględniając jego aspekty emocjonalne, społeczne i fizyczne.

Skupiam się na leczeniu zaburzeń lękowych, nastroju, depresji, kryzysów życiowych oraz problemów związkowych. Dzięki współpracy ze mną, klient może eksplorować teraźniejszość, pracować nad przeszłością oraz budować samoświadomość, osiągając satysfakcję życiową.

Stawiam na atmosferę zaufania, otwartości i empatii, tworząc przestrzeń, w której można swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i wyzwaniami.

terapeuta uzależnień/ terapeuta par

Witaj :)Nazywam się Anna Machałowska. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej. Jestem certyfikowany specjalistą psychoterapii uzależnień, coachem rodzinnym, terapeutą TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), terapeutą EFT (Terapii Skocnentrowanej na Emocjach), terapeutą par i małżeństw.

W swojej pracy korzystam z różnych podejść teoretycznych, metody pracy dobieram do napotykanych problemów/ trudności zgłaszanych przez Klienta, co sprawia, że prowadzona przeze mnie terapia jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości pacjenta. To co jest mi najbliższe sercu to podejście poznawczo-behawioralne, dialog motywujący,  podejście humanistyczne.

W pracy terapeutki najważniejsza jest dla mnie możliwość towarzyszenia, pomagania i wspierania moich Klientów w życiowych trudnościach jakich doświadczają. Postrzegam psychoterapię jako dobrą inwestycję w swoje życie, by wyglądało tak jak człowiek tego potrzebuje, by dawało satysfakcję i motywowało do dalszych działań.

Zapraszam do zapisów

Psycholog/ Neurobiolog

Nazywam się Michał Furman-Zwiefka i jestem psychologiem oraz neurobiologiem. Pracuję również jako interwent kryzysowy.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na neuroróżnorodności (a w szczególności ADHD). W swojej pracy korzystam z metod o udowodnionej naukowo skuteczności. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby aktualizować swoją wiedzę.

W pracy psychologa najważniejsza jest dla mnie indywidualne podejście do każdego człowieka. Pracuję pamiętając o tym, że każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Zapraszam na konsultację.

Dietetyk kliniczny
psychodietetyk

Nazywam się Paulina Kurczab. Jestem dietetykiem klinicznym z racjonalnym podejściem do żywienia.

Ukończyłam również Psychodietetykę , aby poszerzyć wiedzę na temat zaburzeń odżywiania.

Specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów klinicznych bądź też chcących zmienić nawyki żywieniowe dla profilaktyki i lepszego stanu życia.

U mnie każdy pacjent ma indywidualny program żywieniowy dostosowany do jego osobistych potrzeb jak i preferencji.

Współpraca ze mną ma na celu polepszyć zdrowie i samopoczucie pacjenta bez konieczności decydowania się na restrykcje dietetyczne.

PSYCHOLOG/ TERAPEUTA PAR

I work in Polish and in English.

Jestem dyplomowanym psychologiem, naturopatą, hipnoterapeutą, terapeutą małżeństw i par, terapeutą TSR, terapeutą SI, terapeutą CBT, pedagogiem, praktykiem NLP i mediatorem. 

W kliencie dostrzegam człowieka, a nie tylko jego dotychczasowy problem. Psychologia od zawsze była moją pasją. Jest nie tylko podstawą mojego wykształcenia, ale daje również możliwość pomocy ludziom. 

W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii relacji. 

Psycholog/psychoterapeuta(w procesie certyfikacji)

Witam serdecznie

Nazywam się Katarzyna Pietroń. Jestem dyplomowanym psychologiem ze specjalnością psychologia kliniczna i osobowości jak również psychologiem zdrowia i jakości życia, terapeutą DDA/DDD, certyfikowanym Dekodykiem, twórczynią pracowni Psychoedukacji i Terapii „Pełnia życia”, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie egzystencjalnym.

Prowadzę pozytywną psychoterapię integracyjną w ujęciu holistycznym bazując na nurtach: Psychoterapia egzystencjalna/ Logoterapia, psychologia zdrowia i jakości życia, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach TSR, terapia skoncentrowana na emocjach (EFT), łącząc pracę z ciałem i elementami psychologii procesu, arteterapii wraz z uwalnianiem blokad z podświadomości.

 Bliska jest mi koncepcja wielowymiarowości i duchowej natury człowieka

CUD – CIAŁO / UMYSŁ / DUSZA

Wykorzystuję wysoko rozwiniętą intuicję i słucham głosu swego serca.

Problemy: pustka egzystencjalna, frustracja, kryzys egzystencjalny, nerwica noogenna ( nadwrażliwość lękowa), depresja rezygnacyjna, współuzależnienia, popadanie w uzależnienia, zaburzenia osobowości, stres, zespół wypalenia zawodowego, zachwiana równowaga psychiczna.

Zapraszam na konsultacje

Psycholog/ psychoterapeuta

Psychoterapeutka pracująca w nurcie Gestalt (szkolona w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, ośrodku rekomendowanym przez PTP – Polskie Towarzystwo Psychologiczne, oraz akredytowanym przez EAGT – Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt i  PTPG – Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt).

Pracuje z osobami dorosłymi (także parami), doświadczającymi trudności życiowych i relacyjnych, potrzebujących pomocy i wsparcia w życiowym impasie (rozstanie, żałoba, choroba), doświadczających braku poczucia bezpieczeństwa, zaburzeń nastroju, stanów depresyjnych, smutku, stresu, niskiego poczucia własnej wartości.

Serdecznie zapraszam do konsultacji. 

Psycholog/Psychodietetyk

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam również przygotowanie pedagogiczne.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania różnego rodzaju. Posiadam  wieloletnie doświadczenie z pracy z pacjentami.  Pomagam zbudować zdrowe relacje z jedzeniem, stworzyć właściwe nawyki żywieniowe.

Pomagam też osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, zaburzeniami osobowości, oraz osobom wysokowrażliwym, którzy przejawiają trudności w różnych sferach życia. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny- całościowy.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, osobami LGBT+, osobami reprezentującymi swój własny światopogląd.

Współpraca ze mną ma na celu polepszyć Twoje samopoczucie psychiczne, somatyczne oraz Twoje relacje z jedzeniem.

Serdecznie zapraszam.

Nazywam się Katarzyna Długosz  i jestem psychologiem, praktykiem metody Kids Skills oraz bliskościowego TUSu. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Studium pracy z nastolatkiem, studia podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego oraz Spektrum autyzmu.
 
Swoją pracę opieram na założeniach skoncentrowanych na rozwiązaniach, pracuję w duchu bliskościowym, skupiając się na zasobach klientów. Prowadzę konsultacje dla rodziców dzieci w każdym wieku. Pracuję z młodzieżą, młodymi dorosłymi oraz całymi rodzinami. 
 
Moja praca opiera się na wspólnym poszukiwaniu, bazując na tym, co w ludziach najlepsze. Uważam że akceptująca, pełna empatii postawa jest kluczowa w procesie pomagania i wspierania innych w ich zmaganiach.
 
Zapraszam na konsultację.
Psychoterapeuta (w trakcie certyfikacji)

Nazywam się Anna Iwanow, jestem psychoterapeutką z pasją do pomagania innym, jestem gotowa stać się Twoim partnerem w procesie zrozumienia i rozwoju.

Moje wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Korczaka w Warszawie, świadczy o moim zaangażowaniu w rozwijanie umiejętności i wiedzy. Obecnie przechodzę proces certyfikacji w Szkole Psychoterapii Crescentia.

Specjalizuje się w pracy z różnymi grupami wiekowymi, włączając w to dzieci, młodzież i dorosłych. Mój obszar działań obejmuje wsparcie w przypadku stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych, trudności z odżywianiem, zachowaniem oraz osobowością, traumy oraz trudności w relacjach. W mojej pracy psychologia odgrywa kluczową rolę, stanowiąc narzędzie do osiągnięcia spełnionego życia.

To, co mnie wyróżnia, to zaangażowanie w tworzenie komfortowej, szczerej i zaufanej relacji z pacjentami. Moja misja polega na pomaganiu innym, a gabinet to miejsce, w którym każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie.

Jeśli szukasz partnera w swojej drodze do zrozumienia siebie i rozwoju osobistego, zapraszam do zapisu na konsultację.

Psycholog/terapeuta si

Witaj. Jestem psychologiem wychowawczym, trenerem, terapeutą integracji sensorycznej, autorką książek „Emocjonalki – bajki terapeutyczne dla dzieci” i „Sensoryczne Dzieciaki”.

Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi i rodzicami jako psycholog, prowadzę warsztaty dla nauczycieli oraz rodziców. Niezwykle ważna jest dla mnie psychoedukacja.

Wierzę, że rozwijanie inteligencji emocjonalnej dzieci, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możemy dla niech zrobić, dbając o ich przyszłość. Dziecko, które w wieku przedszkolnym nauczy się rozpoznawać swoje emocje i konstruktywnie je rozładowywać ma większe szanse lepiej poradzić sobie ze stresem w szkole i w wielu trudnych sytuacjach, które je spotkają w życiu. W swojej pracy stosuję metody NVC, coachingu rodzicielskiego oraz pozytywnej dyscypliny. Bliskie jest mi rodzicielstwo bliskości i podmiotowe podejście do dziecka.

Zapraszam do zapisów

psycholog
Psycholog/seksuolog/
psychotraumatolog

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychotraumatologiem. Jestem również terapeutą par i małżeństw oraz praktykiem Brainspotting.

Specjalizuję się we wspieraniu osób doświadczających kryzysu psychicznego, wierząc, że może on stanowić początek rozwoju i zmiany życiowej. Prowadzę terapię krótkoterminową w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jestem członkiem PSTTSR. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia i otwartość na drugiego człowieka. Oferuję pomoc i wsparcie, bez względu na światopogląd, pochodzenie, wyznanie czy orientację seksualną. Oferuję pomoc osobom, które poszukują zrozumienia, wsparcia oraz pomocy w radzeniu sobie z problemami, których doświadczają.

Jeśli szukasz towarzysza na drodze swojego rozwoju, zapraszam na konsultację.

Nasze zalety

Jakościowa opieka od najlepszych ekspertów

Twoje zdrowie psychiczne i szczęście jest najlepszą wizytówką naszych specjalistów. Przekonaj się jak możemy pomóc Ci zmienić swoje życie na lepsze.

Wizja

Jesteśmy podobni do siebie. tak jaki i Ty, zmagamy się z problemami, które ograniczają nasz rozwój. Nieustannie jednak pracujemy nad tym, aby oferować Ci jeszcze lepszą opiekę.

Misja

Naszą misją jest poszerzanie świadomości w zakresie zdrowia psychicznego oraz zapewnienie najlepszej opieki psychologicznej każdemu, kto będzie jej potrzebował.

Motto

"Nigdy nie jest za późno, aby stać się tym, kim chcemy być"~ G. Eliot

CO OFERUJEMY?

Sprawdź nasze oferty wsparcia!

Jak to działa

Zrób krok w stronę lepszego życia

Nie czekaj aż życie przeleci Ci przez palce. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę i powrócić do najlepszej formy. Jednak to Ty musisz wykonać ten pierwszy krok!

Wybierasz specjalistę

Znajdź odpowiedniego psychologa, psychoterapeutę, psychiatrę, coacha lub dietetyka.

1

Rezerwujesz termin

Wybierz dowolny dla siebie termin na konsultację online z wybranym ekspertem.

2

Otrzymujesz wsparcie

Wraz ze specjalistą rozpocznij proces, który pomoże Ci na nowo odkryć szczęście i radość z codziennego życia.

3

Dostępni specjaliści

Wybierz swojego eksperta

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog Founder &Ceo;
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk
psycholog pracujący z klientami
Psychoterapeuta (w procesie)
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/ Terapeuta Par
psycholog
Psycholog/ Psychoterapeuta
psycholog pracujący z pacjentami
Psycholog/ Terapeuta tsr
psycholog, psychoterapeuta pracujący z klientami
Psycholog/ Psychoterapeuta