Katarzyna Pietroń

psycholog

Katarzyna Pietroń

Psycholog / Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Jestem dyplomowanym psychologiem ze specjalnością psychologia kliniczna     i osobowości, psychologiem zdrowia i jakości życia, twórczynią pracowni Psychoedukacji i Terapii „Pełnia życia” w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie egzystencjalnym. Prowadzę psychoterapię integracyjną łącząc nurty: psychoterapia egzystencjalna Logoterapia, Time Perspective Therapy (TPT), terapia schematów, praca z ciałem, terapia skoncentrowana na emocjach (EFT), terapia skoncentrowana na współczuciu (CFT), terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR), terapia DDA/DDD, mentalizacja, techniki relaksacyjne, elementy psychologii procesu/praca ze snami, uwalnianie /dekodowanie blokad z podświadmości.

Moje kompetencje:

–  Absolwentka psychologii klinicznej i osobowości ( magister psychologii)

Wyższa Szkoła Biznesu-National Louis University. Jednolite 5 letnie studia magisterskie ukończone z wyróżnieniem.

– W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego analizy egzystencjalnej Logoterapia z akredytacją wiedeńskiego Instytutu Victora Frankla, ze specjalizacją psychoterapia integralna, noopsychoterapia.

– Absolwentka studiów psychologicznych ze specjalnością psychologia zdrowia i jakości życia na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi.

– Absolwentka Psychologii Terapeutycznej w Łodzi z uprawnieniami do prowadzenia terapii indywidualnej osób współuzależnionych i uzależnionych DDA/DDD. ( 3 letnie Studium )

– Twórczyni Pracowni Psychoedukacji i Terapii „ Pełnia życia”

– Trener technik relaksacyjnych – w trakcie certyfikacji

– Certyfikowany Dekodyk /uwalniania blokad z podświadomości

– Ukończone kursy i szkolenia: Terapia schematów, Terapia Skoncentrowana na Współczuciu (CFT), Mentalizacja, Time Perspective Therapy (TPT), Terapia Skoncentrowana na Emocjach (EFT), Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR), Arteterapia i Terapia Zajęciowa, „Język snów”, „Aktywna imaginacja”, „Lęk uogólniony- praca z pacjentem w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej”, „Lęk o zdrowie- praca z pacjentami z zaburzeniami hipochondrycznymi”, zajęcia instruktażowo-ćwiczeniowe Metodą Alexandra Lowena, warsztaty z cyklu wzmacniania odporności na stres, wolności emocjonalnej do życia w zgodzie ze sobą.

Głównym obszarem mojej pomocy psychologicznej jest świadczenie usług psychoterapii indywidualnej dla osób dorosłych. Do każdego podchodzę indywidualnie stosując najskuteczniejsze w danym przypadku nurty i narzędzia terapeutyczne.

Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Wszystkie rozmowy są poufne.

„Pomiędzy bodźcem i reakcją jest przestrzeń, w tej przestrzeni leży wolność i moc wyboru naszej odpowiedzi”.          ~ Victor E. Frankl

Oferuję pomoc:

– w przywracaniu zachwianej równowagi psychicznej, która bywa przyczyną różnego rodzaju chorób somatycznych

– metody i sposoby redukcji stresu w przypadku trudności w funkcjonowaniu emocjonalnym (przemęczenie, chroniczny stres, zespół wypalenia zawodowego)

– terapię indywidualną

– terapię DDA/DDD, terapię wewnętrznego dziecka

– Psychoedukację

– wsparcie w problemach: długotrwałego obniżenia nastroju, frustracji, pustki egzystencjalnej, kryzysów, utrat , nerwic noogennych, depresji .

Zapraszam do kontaktu

Katarzyna Pietroń

Wybierz innego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk