Poznaj nas

Tworzymy grono profesjonalnych i licencjonowanych specjalistów, którym możesz zaufać.

Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Agnieszka Kruk - Life & Business Coach
Robert Pinkert - Psycholog
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
psycholog w pracy

Na naszej platformie otrzymujesz wsparcie tylko od certyfikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces terapii. 

Wybierając naszą platformę masz pewność, że każdy psycholog, psychoterapeuta, dietetyk czy psychiatra obdarzy Cię maksymalną opieką i wsparciem. 

Jeżeli chcesz wejść na Mount Everest potrzebujesz przewodnika, który był już na szczycie kilkanaście razy i dokładnie zna trasę oraz przeszkody, które możesz napotkać w drodze do celu. Wybierając naszych specjalistów masz pewność, że pomogli oni wdrapać się na najwyższe szczyty setkom a nawet tysiącom podróżujących. Zaufaj ekspertom i rozpocznij swoją najważniejszą podróż w życiu. 

Współpraca pomiędzy specjalistami dla Twojego dobra.

Nasi specjaliści nieustannie konsultują się między sobą, aby świadczyć Ci usługi na jak najwyższym poziomie. Jeżeli trafisz do specjalisty, którego kompetencje nie wystarczą do rozwiązania Twojego problemu, natychmiast zostaniesz przekierowany do innego eksperta, z którym podejmiesz odpowiednie kroki prowadzące do poprawy jakości Twojego życia. 

Rozwiązane problemy
0%
Indywidualne podejście
0%
Skuteczność terapii
0%
zespół w trakcie narady
Zadowolonych klientów
0 +
Co oferujemy?

Powróć do swojej najlepszej formy

Jak to działa

Zrób krok w stronę lepszego życia

Nie czekaj aż życie przeleci Ci przez palce. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę i powrócić do najlepszej formy. Jednak to Ty musisz wykonać ten pierwszy krok!

Wybierasz specjalistę

Znajdź odpowiedniego psychologa, psychoterapeutę, psychiatrę, coacha lub dietetyka.

1

Rezerwujesz termin

Wybierz dowolny dla siebie termin na konsultację online z wybranym ekspertem.

2

Otrzymujesz wsparcie

Wraz ze specjalistą rozpocznij proces, który pomoże Ci na nowo odkryć szczęście i radość z codziennego życia.

3

Nasze zalety

Jakościowa opieka od najlepszych ekspertów

Twoje zdrowie psychiczne i szczęście jest najlepszą wizytówką naszych specjalistów. Przekonaj się jak możemy pomóc Ci zmienić swoje życie na lepsze.

Wizja

Jesteśmy podobni do siebie. tak jaki i Ty, zmagamy się z problemami, które ograniczają nasz rozwój. Nieustannie jednak pracujemy nad tym, aby oferować Ci jeszcze lepszą opiekę.

Misja

Naszą misją jest poszerzanie świadomości w zakresie zdrowia psychicznego oraz zapewnienie najlepszej opieki psychologicznej każdemu, kto będzie jej potrzebował.

Motto

"Nigdy nie jest za późno, aby stać się tym, kim chcemy być"~ G. Eliot