Rodzaje terapii

Pomożemy Ci wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

terapia grupowa

Mamy świadomość tego, że nie trafiłeś/aś w to miejsce przez przypadek. Zapewne szukasz rozwiązania, które wciąż gdzieś Ci umyka. Spokojnie, możesz w końcu odetchnąć, trafiłeś/aś w miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc. 

Nawet jeżeli jeszcze nie wiesz, z jakim problemem tutaj przychodzisz, możesz skorzystać z konsultacji online, podczas której zostaniesz przekierowany do właściwego specjalisty. 

CO OFERUJEMY?

Powróć do swojej najlepszej formy

Konsultacja Online

Konsultacja online - usługi

Potrzebujesz wsparcia specjalisty w rozwiązaniu jakiegoś problemu, ale nie wiesz czy wybrać psychologa, psychoterapeutę, coacha czy psychiatrę? 

Niezależnie od problemu, z jakim do nas przychodzisz, wreszcie możesz odetchnąć bo trafiłaś/ trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

Podczas konsultacji, którą poprowadzi psycholog lub coach otrzymasz odpowiednią pomoc i konkretne wskazania, co należy zrobić.

Konsultacja trwa 45-50 minut koszt to zaledwie 120 zł i jest pierwszym krokiem, który należy wykonać w celu dobrania odpowiedniego specjalisty.

Terapia Indywidualna (Online)

mężczyzna w trakcie wizyty u psychologa

Terapia indywidualna z psychoterapeutą lub psychologiem dla osób w trudnej sytuacji życiowej, które potrzebują pomocy niezależnie od rodzaju problemu. Tym się zajmujemy: Stres, problemy zawodowe, problemy rodzinne, presja społeczna, niska samoocena, traumy, PTSD, uzależnienia, fobie, lęki i wiele innych.

Wygodny system terapii online gwarantuje Ci możliwość wyboru dogodnego dla Ciebie terminu w bezpiecznym zaciszu domowym. 

Podczas spotkania ze specjalistą otrzymasz całkowite wsparcie oraz opiekę, która pomoże Ci poradzić sobie z problemami.

Terapia psychologiczna online trwa 50 minut, kosztuje 189 zł i jest najlepszym wyborem dla osób poszukujących wsparcia psychologa lub psychoterapeuty.

Psychodietetyka (Zaburzenia odżywiania)

ditetetyk trzymający jabłko i rogala

Psychodietetyka to interdyscyplinarna dziedzina wiedzy, która łączy w sobie zagadnienia z psychologii, dietetyki i zasad zdrowego stylu życia. 

Konsultacje ze specjalistą psychodietetykiem i dietetykiem skierowane są dla osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania oraz dla osób chcących zmienić styl życia na lepszy. 

Prawidłowe odżywianie i dbanie o swoje ciało przekłada się na sposób w  jaki funkcjonujemy. To jak myślimy o sobie i swoim ciele silnie powiązane jest z naszym aktualnym stylem życia.

Nasi eksperci w zakresie psychodietetyki, pomogą Ci zmienić swój styl życia na lepszy. Konsultacja trwa 50 min a koszt to zaledwie 169 zł.

Terapia dla par

para składająca zamówienie online

Czujesz, że Twój związek wisi na krawędzi a każda próba dogadania się z partnerem kończy się kłótnią i poczuciem winy? Skorzystajcie z pomocy certyfikowanego psychoterapeuty dla par, który zapewni Wam bezpieczną przestrzeń do rozmowy i przeprowadzi Was przez cały proces.   

Kiedy warto zastanowić się nad terapią dla par? Poprzez samodzielne starania w związku nie udaje się zażegnać kryzysu albo gdy w relacji powtarzają się te same problemowe sytuacje, z którymi nie potrafimy sobie sami poradzić.

Terapia dla par, nie tylko z problemami. Skorzystajcie  z pomocy eksperta, jeżeli chcecie jeszcze bardziej rozwijać swoją relację i pielęgnować jej owoce.  Możecie pracować nad jakimś problemem lub wspólnie poszukać drogi do osiągnięcia celu.

Terapia dla par to 75 minutowa konsultacja z certyfikowanym psychoterapeutą dla par a jej koszt to 249 zł. 

Depresja

wizyta u psychologa

Depresja to jedna z najczęściej występujących chorób psychicznych. Jak ją rozpoznać? Długotrwały obniżony nastrój, pesymistyczne myślenie, brak sił i chęci do życia, utrata zainteresowań i przyjemności z czynności, które wcześniej przynosiły radość. Ciągłe zmęczenie i brak energii.

Jeżeli w codziennym życiu towarzyszą Ci: brak energii, myśli samobójcze, problemy z koncentracją, niska samoocena, anhedonia, obniżony nastrój, nie zwlekaj i jak najszybciej wybierz swoje wsparcie.

Nasi eksperci w zakresie leczenia depresji psychoterapeuci i psychiatrzy dzięki odpowiedniemu podejściu i doświadczeniu przeprowadzą Cię przez proces wychodzenia z choroby jaką jest depresja. 

Sesja terapeutyczna trwa 50 min i prowadzona jest przez psychoterapeutę wraz z konsultacją psychiatry, jeżeli będzie to potrzebne. Koszt jednej sesji to 189 zł. 

Coaching online

Usługi - Coaching online

Coaching jest interaktywnym procesem rozwoju, który czerpie swe metody z dorobku psychologii oraz stawia na indywidualne możliwości każdej jednostki. Specjaliści zajmujący się coachingiem pomogą Ci w rozwoju zarówno indywidualnym jak i zawodowym. 

W procesie coachingowym chodzi o maksymalne wydobycie potencjału, który każdy z nas w sobie skrywa. Odpowiednio użyte narzędzia przez certyfikowanych coachów pomagają w zrozumieniu własnych możliwości. 

Współpraca coachingowa nie polega na walczeniu z problemami, ale na jak najlepszym wykorzystaniu posiadanych możliwości i zasobów, które podniosą jakość Twojego życia. 

Sesja coachingowa trwa 50 minut a jej koszt to 199 zł.

Zrób krok w kierunku wymarzonego celu.

Wybierz psychologa, psychoterapeutę, dietetyka, psychiatrę lub coacha, który pomoże Ci przejść, przez najtrudniejsze zakręty Twojego życia. Niezależnie od celu, do którego dążysz, tutaj znajdziesz swoje wsparcie.