Dietetyk kliniczny online

Masz problemy z odżywianiem, których samodzielnie nie jesteś w stanie pokonać? Obserwujesz u siebie nagły wzrost lub spadek wagi? Nie wiesz, dlaczego mimo wielokrotnych prób przechodzenia na drakońską dietę nie widać rezultatów? Twoja samoocena drastycznie spadła, ponieważ ciągle czujesz się źle w swoim ciele? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Dietetyk kliniczny online to osoba, która pomoże Ci osiągnąć wymarzony wygląd i nabyć zdrowe przyzwyczajenia! Kim jest taka osoba? Dietetyk kliniczny analizuje nawyki żywieniowe, które nabyłeś i ocenia, czy nie mają one nic wspólnego ze stanem Twojego zdrowia i wyglądu ciała. Wraz z nim opracujesz plan, który powoli wdrażany w życie, przyniesie spektakularne rezultaty. Kontakt ze specjalistą odbywa się w formie online, dlatego też możesz utrzymywać z nim kontakt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie jesteś.

Dietetyk kliniczny online – jak wyglądają spotkania z ekspertem?

Na początku, przy pomocy naszego formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, lub też telefonicznie, umawiasz się na konkretny termin konsultacji z fachowcem. Później, podczas pierwszego wirtualnego spotkania, dietetyk kliniczny przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, w którym ustali m.in. Twój wiek, wagę, wzrost, a także choroby, z którymi się zmagasz. Aby żywieniowe, dietetyk kliniczny online poprosi Cię o dokładne zapisywanie tego, co i w jakich proporcjach jesz przez kilka kolejnych dni. Dzięki temu stwierdzi, czy cierpisz na zaburzenia odżywania. Na podstawie tych danych może także ustalić, czy nie powinien się im przyjrzeć psychodietetyk online. Po zakończeniu wstępnego rozeznania nadchodzi czas, aby rozpocząć opracowywanie indywidualnego planu, który pomoże Ci wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe oraz osiągnąć optymalną wagę. Dietetyk kliniczny szczegółowo zapozna Cię z planem działania i rozpoczniecie proces leczenia. Kolejne spotkania online to ocena postępów oraz ewentualne modyfikowanie planu żywieniowego, który został wprowadzony.

Dobry dietetyk kliniczny – jak go znaleźć?

Dobry dietetyk kliniczny to osoba, której zadaniem jest zmobilizowanie Pacjenta do zdrowego odżywiania, ale także racjonalne podejście do celów, jakie Pacjent sobie narzuca. Dobry dietetyk kliniczny powinien wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na problemy z wagą Pacjenta. Dlatego też podczas wywiadu wstępnego, powinien on dokładnie przeanalizować choroby, z jakimi zmaga się dana osoba, a także opracować plan żywieniowy, który nie będzie negatywnie wpływał na zdrowie Pacjenta. Wszystkie rozmowy i konsultacje odbywają się przez Internet, dlatego ważne jest, by Pacjent był szczery ze swoim dietetykiem i nie ukrywał przed nim niczego. Pomiędzy specjalistą a Pacjentem powinna występować relacja oparta na wzajemnym zaufaniu.

Najlepsza psychoterapia online – gdzie ją znaleźć?

Nasza platforma to zespół ekspertów, którzy są dostępni dla Pacjentów przez sześć dni w tygodniu w różnych godzinach. Stale się rozwijamy i chcemy, by nasze usługi służyły jak największej liczbie osób. Terapia online to złoty środek na wszelkie problemy, zarówno te, z którymi dopiero co przyszło nam się zmierzyć, jak i te, z którymi walczymy od dłuższego czasu. Obecnie fachową pomoc znajdziesz w jednym miejscu. Prowadzimy takie usługi jak psycholog online czy psychiatra online. Możesz u nas skorzystać z pomocy psychologa dziecięcego, czy różnych form terapii. Część naszych ekspertów specjalizuje się w szczegółowych terapiach, które są prowadzone pod jednolitym kątem. Psychoterapia online może być prowadzona indywidualnie, jak i grupowo. Innymi słowy, na naszej stronie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Terapia online, jaką prowadzimy, jest kompleksowa. Sam decydujesz o ilości spotkań z fachowcami, sam też ocenisz swoje postępy. Pamiętaj, że im wcześniej rozpoczniesz pracę nad sobą, tym szybciej zobaczysz jej efekty. Nie zwlekaj i daj sobie pomóc!

Dietetyk kliniczny – cennik usług

Na naszej platformie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdej z usług, jakie prowadzimy. Dietetyk kliniczny przez Internet nie jest sporym wydatkiem. Zarówno konsultacje, jak i wizyty online nie nadszarpną Twojego budżetu domowego. Cena wirtualnego spotkania jest porównywalna do tego, ile musiałbyś wydać w gabinecie stacjonarnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierz swojego psychodietetyka lub dietetyka

Wszyscy nasi specjaliści zostali zweryfikowani pod kątem posiadanych kwalifikacji uprawniających do wykonywania zawodu psychodietetyka i dietetyka.
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk

Sprawdź jak możemy Ci pomóc