Psychodietetyk online

Chcąc sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów, wprowadziliśmy kompleksowe usługi, dzięki którym każdy Pacjent uzyska w szybki i łatwy sposób zdalną pomoc. Psychodietetyk to osoba, która posiada szeroką wiedzę zarówno z psychologii, jak i z dziedziny dietetyki. Psychodietetyk online pomaga rozwiązać problemy, które związane są z zaburzeniami odżywiania na tle emocjonalnym. Na naszej platformie oferujemy pomoc w różnych kłopotach, które dotyczą nadmiernego spożywania posiłków, jak też rozwiązujemy problemy związane z niedożywieniem. Dogodna forma online pozwoli Ci na konsultacje przy pomocy laptopa bądź telefonu komórkowego. Jedyne czego potrzebujesz to stałe łącze internetowe oraz odrobina czasu i chęci. Pamiętaj, że nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. Czasami rozmowa z odpowiednią osobą może zdziałać cuda. Już dziś skorzystaj z naszej pomocy i żyj bez ograniczeń!

W jakich problemach może Ci pomóc psychodietetyk online?

Zaburzenia odżywiania to zjawisko, którego nie powinno się lekceważyć. Ma ono wpływ na szereg innych organów w naszym organizmie. Należy pamiętać, że zachowanie odpowiedniej diety, to nie tylko zdrowe ciało, ale i zdrowy duch. Psychodietetyk pomoże Ci znaleźć przyczynę tego, dlaczego Twoje ciało zachowuje się w taki sposób, że nie możesz w prawidłowy sposób spożywać posiłków. W szczególności psychodietetyk online zajmuje się takimi chorobami jak: nadwaga, otyłość, niedowaga, zaburzenia odżywiania oraz innymi chorobami układu trawiennego. Psychodietetyk przez internet jest szczególnie polecany dla osób, które są nastawione na wprowadzenie zmian do swojego sposobu odżywiania. Dzięki analizie wyników badań oraz kompleksowemu wywiadowi przeprowadzonego z Pacjentem psychodietetyk może określić problem, który go dotyczy, a także ustalić drogę do osiągnięcia realnego celu. Dietetyk kliniczny online z umiejętnościami psychologicznymi to coraz częstszy wybór wśród naszych Klientów.

Psychodietetyk – opinie

Obecnie przez Internet można załatwić praktycznie wszystko – począwszy od zakupów, poprzez sprawy urzędowe czy wybór samochodu. Dlaczego więc nie korzystać z sieci po to, aby sobie pomóc? Psychodietetyk online to nowoczesna forma pomocy osobom, które mają problemy z właściwym spożywaniem posiłków. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami opracujesz plan, który z pewnością zaowocuje. Zadaniem naszych specjalistów jest nie tylko monitorowanie postępów i mobilizacja do dalszej walki z problemem, ale także edukacja Pacjenta w zakresie prawidłowego odżywiania. Na początku psychodietetyk przeprowadza dokładną analizę nawyków żywieniowych konkretnej osoby, a także szuka wszelkich nieprawidłowości, które spowodowały, że taki stan rzecz ma miejsce. Później wspólnie ustalają plan działania i obserwują pierwsze efekty. Spotkania przez Internet z psychodietetykiem nie krępują Pacjentów, odbywają się w swobodnej atmosferze. Zależy nam na tym, byś porozmawiał z ekspertem i zmienił swoje życie, aby czuć się ze sobą dobrze.

Psychodietetyk – cennik usług

Na naszej platformie internetowej znajdziesz szczegółowy cennik wszystkich usług, jakie oferujemy. Nie chcemy obciążać Twojego budżetu, dlatego ceny pomocy psychodietetyka nie są wysokie. Tak naprawdę pomoc online jest porównywalna do kosztów, jakie musiałbyś wydać w gabinetach stacjonarnych. Dzięki temu, że konsultacje są przeprowadzane zdalnie, oszczędzasz pieniądze na dojazdy oraz czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

Wybierz swojego psychodietetyka lub dietetyka

Wszyscy nasi specjaliści zostali zweryfikowani pod kątem posiadanych kwalifikacji uprawniających do wykonywania zawodu psychodietetyka i dietetyka.
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk
psycholog i psychoterapeuta pracujący z pacjentami
Psychodietetyk/ Psycholog

Sprawdź jak możemy Ci pomóc