Psychoterapia online, terapia, psychoterapeuta

Psychoterapeuta online

Jeżeli czujesz, że musisz z kimś porozmawiać, masz wiele problemów, które Cię przerastają i szukasz fachowej pomocy, sprawdź naszą ofertę. Psychoterapia online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są zagubione, nie potrafią samodzielnie uporać się z natłokiem wydarzeń, które ich spotkały. Terapia online to psycholog i psychiatra w jednym miejscu. W zależności od tego, z czym się zmagasz, nasi specjaliści po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu określą, w jaki sposób mogą Ci pomóc i szybko wdrożą wszelkie możliwe narzędzia, abyś tę pomoc uzyskał w jak najkrótszym czasie. Warto wspomnieć, że na naszej platformie znajdziesz ekspertów z wielu dziedzin, którzy posiadają niezbędne doświadczenie oraz tytuły, byś miał pewność, że otaczają Cię opieką jedynie sprawdzeni profesjonaliści. Posiadamy szerokie grono Klientów, którzy korzystają z naszych usług od dłuższego czasu i polecają je swoim bliskim.

Terapia online – na czym polega?

Psychoterapia przez Internet nie różni się zbytnio od jej stacjonarnej formy. Ma za to o wiele więcej zalet. Wśród nich możemy wymienić na przykład dostosowanie terminów wizyt online do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Pracujemy także w soboty, ponieważ wiemy, że obecnie ciężko jest zagospodarować czas w tygodniu, gdy jesteśmy pochłonięci codziennymi obowiązkami oraz pracą. Dokładamy wszelkich starań, by platforma, którą stworzyliśmy, była przyjazna wszystkim osobom, które szukają u nas wsparcia i pomocy. Zależy nam na tym, by każdy z Was mógł znaleźć odpowiedniego psychoterapeutę. Stale poszerzamy nasze usługi pod kątem potrzeb Klientów. Psychoterapeuta online to doskonały pomysł dla osób, które mieszkają w niewielkich miejscowościach i wioskach, dla których dojazd do gabinetów psychologów pracujących w stacjonarnej formie jest zbyt kosztowny lub czasochłonny. Spotkania z naszymi ekspertami i terapia online odbywa się na podobnych zasadach, co jej standardowy odpowiednik. Specjalista przeprowadzi z Tobą wstępną konsultację, połączoną z wywiadem, która pozwoli w fachowy sposób określić problem, który wymaga przepracowania. Na wstępną wizytę możesz umówić się telefonicznie mailowo lub też poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie udzieli odpowiedzi na każde Twoje pytanie w razie jakichkolwiek wątpliwości. Psychoterapeuta online skontaktuje się z Tobą w ustalonym wcześniej terminie przy pomocy wideoczatu, czat lub też nawiąże z Tobą połączenie telefoniczne. Nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty, to wszystko leży po naszej stronie. Po wstępnej diagnozie oraz przedstawieniu oczekiwań względem dalszej terapii terapeuta online rozpocznie pracę nad Twoimi problemami. Wspólnie ustalicie cele, do których chcesz dążyć, a podczas każdego kolejnego spotkania będziecie mogli ocenić postęp leczenia. Kolejne spotkania odbywają się zazwyczaj cyklicznie, lecz są także osoby, które jednorazowo szukają u nas wsparcia, ponieważ nie potrafią odnaleźć się w konkretnej sytuacji, która nagle ich spotkała.

Psychoterapia online – czego może dotyczyć?

Tak naprawdę terapia online nie posiada zamkniętego katalogu tematów, o których możesz porozmawiać ze specjalistą. Dobry psychoterapeuta, który pracuje z Tobą online, nie boi się żadnych, nawet najtrudniejszych problemów. Nie bagatelizuje też żadnych sygnałów, jakie Cię niepokoją. Jego zadaniem jest nieść pomoc nawet w kwestiach, które w codziennym życiu mogą być odbierane jako drażliwe, lub też są tematami tabu. Terapia przez Internet jest więc często wybierana przez osoby, które obawiają się oceny przez innych, nie chcą być rozpoznane przez innych pacjentów, którzy oczekują w poczekalni przed gabinetem na swoją kolej, lub też, mają problemy z funkcjonowaniem wśród innych osób. Nasi specjaliści podchodzą do każdego Pacjenta w taki sam sposób, poświęcają mu pełne zaangażowanie i fachowo oceniają postępy leczenia. Psychoterapia online może mieć różne formy. Najczęściej jednak jest to czat lub wideorozmowa. Przypomina to nieco teleporady, które stały się popularne szczególnie w okresie pandemii. Co ciekawe, badania wykazują, że takie wirtualne spotkania są równie skuteczne w medycynie, jak wizyty stacjonarne. Jeżeli więc zaobserwowałeś, że ostatnio Twoje życie przepełnione jest stresem, nie masz siły na wykonywanie codziennych obowiązków, męczy Cię przebywanie wśród innych ludzi, czy też coraz częściej popadasz w nostalgię, nie czekaj! Być może psychoterapia online okaże się dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Pamiętaj, że naszym zadaniem nie jest ocenianie innych, ale próba poznania przyczyny problemu oraz wyznaczenie jak najlepszej drogi, by móc go pokonać. Każdy kłopot ma dla nas taką samą wagę. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, w jaki sposób przejść przez gorsze chwile w życiu i znowu stanąć na nogi. Terapeuta online ma proste i jasno określone zadanie – pomaga ludziom.

Najlepsza psychoterapia online – gdzie ją znaleźć?

Nasza platforma to zespół ekspertów, którzy są dostępni dla Pacjentów przez sześć dni w tygodniu w różnych godzinach. Stale się rozwijamy i chcemy, by nasze usługi służyły jak największej liczbie osób. Terapia online to złoty środek na wszelkie problemy, zarówno te, z którymi dopiero co przyszło nam się zmierzyć, jak i te, z którymi walczymy od dłuższego czasu. Obecnie fachową pomoc znajdziesz w jednym miejscu. Prowadzimy takie usługi jak psycholog online czy psychiatra online. Możesz u nas skorzystać z pomocy psychologa dziecięcego, czy różnych form terapii. Część naszych ekspertów specjalizuje się w szczegółowych terapiach, które są prowadzone pod jednolitym kątem. Psychoterapia online może być prowadzona indywidualnie, jak i grupowo. Innymi słowy, na naszej stronie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Terapia online, jaką prowadzimy, jest kompleksowa. Sam decydujesz o ilości spotkań z fachowcami, sam też ocenisz swoje postępy. Pamiętaj, że im wcześniej rozpoczniesz pracę nad sobą, tym szybciej zobaczysz jej efekty. Nie zwlekaj i daj sobie pomóc!

Dobry psychoterapeuta online – opinie

Psychoterapia online ma pozytywne opinie. Jest to coraz bardziej popularna forma niesienia pomocy. Terapia online pozwala na szybkie i łatwe zdiagnozowanie problemu, z jakim się borykamy, a także dzięki niej specjalista może wdrożyć odpowiedni plan działania. Psychoterapeuta online to dogodny sposób na rozwiązanie wielu problemów, a opinie na ten temat możemy znaleźć w Internecie, niemal na każdej witrynie, która ocenia różne formy pracy nad zdrowiem i komfortem psychicznym. Poza granicami psychoterapeuta online nie jest niczym nowym, natomiast w Polsce, ten temat pojawił się stosunkowo niedawno. Niemniej jednak coraz więcej osób sięga po porady zdalne oraz korzysta z jego pomocy coraz chętniej. Nie ma się co dziwić, ponieważ zdalne wizyty lekarskie doskonale sprawdziły się już w czasie pandemii. Co więcej, niektóre osoby o wiele bardziej komfortowo czują się w zaciszu swojego domu i często rezygnują z rozpoczęcia psychoterapii z różnych obaw w związku z wizytą w gabinecie psychoterapeutycznym. Nasz platforma wychodzi temu naprzeciw. Umów się na konsultacje i sprawdź, jak wygląda terapia online.

Psychoterapia online – cennik

Wiele osób obawia się, że terapia prowadzona w formie zdalnej jest czymś kosztownym, na co nie będą mogli sobie pozwolić. Paradoksalnie terapeuta online kosztuje mniej niż korzystanie z tradycyjnych prywatnych wizyt w gabinetach specjalistów. Konsultacja, na jaką możemy się umówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, kosztuje jedynie 120 złotych i trwa od 45 do 50 minut. Pamiętaj, że nie musisz także pokrywać kosztów transportu, jak w przypadku tradycyjnych wizyt w gabinecie psychoterapeutycznym. Jak widzisz, psychoterapia online nie nadwyręży Twojego budżetu, a może przynieść rewelacyjne rezultaty. Oszczędzamy więc nie tylko pieniądze, ale i swój czas. Jeżeli masz jakieś wątpliwości i chciałbyś dowiedzieć się szczegółowo, która terapia ile kosztuje, zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem, chętnie nawiążemy z Tobą kontakt w celu przedstawienia oferty.

Wybierz swojego psychologa lub psychoterapeutę

Wszyscy nasi specjaliści zostali zweryfikowani pod kątem posiadanych kwalifikacji uprawniających do wykonywania zawodu psychologa i psychoterapeuty.
psycholog w pracy
Psycholog/ Psychoterapeuta
psycholog
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Psycholog/ Psychoterapeuta
psycholog pracujący z klientami
Psychoterapeuta

Sprawdź jak możemy Ci pomóc