Patrycja Mlynarczyk

Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par

Patrycja Mlynarczyk

Psycholog/ Terapeuta par

Jestem dyplomowanym psychologiem, naturopatą, hipnoterapeutą, terapeutą małżeństw i par, terapeutą TSR, terapeutą SI, terapeutą CBT, pedagogiem, praktykiem NLP i mediatorem. Jestem również członkiem stowarzyszenia The British Psychological Society.

 

W kliencie dostrzegam człowieka, a nie tylko jego dotychczasowy problem. Psychologia od zawsze była moją pasją. Jest nie tylko podstawą mojego wykształcenia, ale daje również możliwość pomocy ludziom.

 

 

MOJE DOŚWIADCZENIE:

Prace broniłam w roku 2015 na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Sopocie, gdzie uzyskałam tytuł magistra psychologii. Swoje umiejętności doskonaliłam w Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie otrzymałam dyplom. Ukończyłam studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego dla psychologów, Terapii par i małżeństw oraz z Integracji sensorycznej z elementami terapii behawioralnej.

 

Skończyłam również, terapię poznawczo – behawioralną, która posiada akredytację CBT w Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również roczny kurs na Uniwersytecie w Coventry, gdzie uzyskałam dyplom zatwierdzający mój rozwój zawodowy.

Ukończyłam kurs również świadczący o tym, iż mogę wykonywać zawód Mediatora, który został wydany przez Centrum Szkoleń Prawnych. Odbyłam staż również w Policji (Essex Police), gdzie wyszkolono mnie i prowadziłam Mediacje w całym województwie.  

Skończyłam też kurs Terapii Schematów oraz kurs dot. Stresu i depresji w życiu prywatnym i zawodowym. Ukończyłam kurs dot. Dorosłych dzieci Alkoholików – diagnoza i metody pracy. Posiadam również Certyfikat NCFE CACHE Level 2 w zakresie umiejętności doradczych.

 

Ukończyłam roczną szkołę Hipnoterapii w Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata. Jestem certyfikowanym Hipnoterapeutą i Naturopatą.

 

Odbywałam również praktyki w Polish Psychology Association w Londynie, jak również w w różnych placówkach zarówno w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkam od 2008 roku, jak i w Polsce.

Miłość do psychologii rozwinęłam już w szkole średniej, gdzie zdawałam Maturę z Psychologii.

 

Jestem również praktykiem NLP i posiadam dyplom akredytowany przez ITA (Międzynarodową Akademię Trenerów programowania neurolingwistycznego).

Również skończyłam kurs w szkole Coaching Academy w Londynie, gdzie otrzymałam dyplom.

Odbywałam również staż w Sądzie Okręgowym w Słupsku (wydział Penitencjarny).

 

Przez 10 lat miałam przyjemność również pracować w dużych międzynarodowych korporacjach, co pomagało mi doskonalić moje umiejętności pracy z drugim człowiekiem, motywowania, rozwiązywania konfliktów czy przeprowadzania szkoleń.

 

Nieustannie rozwijam się i doskonalę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach specjalistycznych. Odbyłam dodatkowe szkolenia m.in. z zakresu rekrutacji, zarządzania ludźmi, wprowadzania zmian, pracy w social mediach i marketingu, jak i pracy terapeutycznej oraz psychologicznej. Posiadam również dużą wiedzę na temat różnic kulturowych z czego pisałam pracę Magisterską.

 

Współpracująca w projekcie Love Alive System, pomagam klientom w odbudowie ich związków, pracą nad ich rozwojem osobistym, nad ich komunikacją, nawykami i ich ogólnie mówiąc dobrem psychicznym. Jednocześnie pracuję w Essex Council w Wielkiej Brytanii jako niezależny praktyk do spraw zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

Moja praca poddawana jest stałej superwizji, piszę i publikuję artykuły o tematyce psychologicznej.

 

 

W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie swoistej i pełnej empatii relacji.

 

Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł.

Stan twojego życia, jest niczym innym jak odbiciem stanu Twojego umysłu.

Pozwól zaopiekować się swoimi emocjami, to klucz do pełnej satysfakcji z życia.

 

– ZAPRASZAM – 

Patrycja Młynarczyk

 
Opinie

Co inni mówią o nas?

Przeczytaj jakie doświadczenia po spotkaniu z naszymi ekspertami mieli inni klienci.