Psycholog online, pomoc psychologiczna

Psycholog online – dogodna forma niesienia pomocy

We współczesnym życiu ciężko jest nadążyć za tempem zmian. Wiele osób gubi się, nie radzi sobie z problemami. Nauczmy się, że to nie wstyd gorzej się poczuć. Ważne, by zdać sobie sprawę z tego, że potrzebujemy pomocy specjalisty i zróbmy pierwszy krok ku temu. Cenimy Państwa czas, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu z Was, stworzyliśmy innowacyjny serwis zajmujący się niesieniem pomocy w domowym zaciszu. Co to oznacza w praktyce? Wprowadziliśmy usługę psycholog online, czyli rozmowy prowadzone całkowicie przez Internet. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, aby zgłaszać się do stacjonarnych placówek po pomoc, lub też, czują dyskomfort na samą myśl o wizycie u psychologa. Pomoc psychologiczna online jest równie skuteczna co spotkania stacjonarne. Psycholog online może nieść pomoc poprzez czat czy wideorozmowy.

Czym jest pomoc psychologiczna przez internet?

W naszym życiu może pojawić się wiele sytuacji, na które nie mamy wpływu, a które to powodują silny stres lub skrajne emocje, z którymi samodzielnie trudno jest walczyć. Czasami problem jest tak duży, że czujemy się zupełnie bezradni. Nie wszyscy możemy wtedy liczyć na wsparcie bliskich. Czasem nie potrafimy się otworzyć przed innymi. Co wtedy robić? Dobrym rozwiązaniem jest porada psychologa online, czyli rozmowa ze specjalistą, którą możemy odbyć w zaciszu naszego mieszkania. Konsultacja psychologiczna online nie tylko pomoże nam zrozumieć istotę problemu, z jakim się zmagamy, ale także naprowadzi nas na to, w jaki sposób działać, by stanąć na nogi. Szczególnie ważne jest to, aby problem załagodzić już u jego podstaw, dlatego szybka reakcja jest tu kluczowa. Psycholog przez Internet nie ocenia, nie narzuca sposobu myślenia, ale pomaga wyjść z problemu oraz pokonać przeciwności losu, a także jest wsparciem, którego każdy z nas potrzebuje.

Psycholog online – kiedy warto z niego skorzystać?

Psycholog internetowy może porozmawiać z Tobą na każdy, nawet najbardziej trudny temat. Nawet jeśli inni oceniają sytuację, w jakiej się znalazłeś za błahą, nasza psychika różnie reaguje na każdy problem. Nieważne więc, z czym przyszło Ci się zmierzyć, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Priorytetem naszych pracowników jest uświadomienie Ci, że nie znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia oraz nakierowanie na odpowiedni tok myślenia, który pozwoli Ci przezwyciężyć chwilowe trudności. Konsultacje psychologiczne online to dobry sposób na samopomoc. Każdy z nas przechodzi lepsze i gorsze chwile w życiu, a w przypadku pojawienia się kilku drobnych problemów na raz, często łatwo jest podupaść na zdrowiu psychicznym. Czasami problem wydaje się nie do pokonania, a w istocie wystarczy szczera rozmowa, by zrozumieć, jak się z nim uporać. Właśnie dlatego psycholog online staje się tak popularnym wyborem wśród wielu osób. Jeżeli więc borykasz się z jakąś trudnością, nie potrafisz sobie samodzielnie poradzić, to warto jest spróbować skorzystać  z naszej pomocy. Porada psychologiczna online to pierwszy krok to uzyskania w życiu harmonii i równowagi.

Czym różni się psychoterapia online od tradycyjnej formy wsparcia?

Porady psychologiczne online to tak naprawdę nic innego niż rozmowa z ekspertem, który na co dzień zajmuje się pomaganiem innym w ich osobistych problemach. Jest to więc zdalna pomoc psychologa, który także poświęca Ci cały swój czas oraz zaangażowanie tak jak w przypadku tradycyjnych spotkań w gabinecie psychoterapeutycznym lub psychologicznym. Konsultacje psychologiczne online są jednak dostępne w znacznie wygodniejszej formie. Możesz umówić się na spotkanie przez prosty formularz kontaktowy lub też telefonicznie, po czym sam wybierasz dzień i godzinę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Wtedy też w spokoju, z kubkiem ciepłej kawy lub herbaty, w domowym zaciszu połączysz się z osobą, która posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu niesienia pomocy innym. Czy nie brzmi to wygodnie? Aby odbyć rozmowę ze specjalistą, co jednocześnie wiąże się z pomocą samemu sobie, nie musisz wychodzić z domu, wystarczy, że posiadasz stabilne łącze internetowe, które w dzisiejszych czasach jest niemal w każdym gospodarstwie domowym. Pomoc psychologiczna online jest więc taką samą rozmową, jaką mógłbyś odbyć w poradni czy gabinecie. Nie marnujesz jednak swojego czasu na dojazdy, a także, wybierasz termin i dzień wizyty, który jest dla Ciebie dogodny.

Jakie są inne zalety terapii online?

Porada psychologiczna online ma wiele zalet, o których warto mówić. Nie tylko możesz wybrać samodzielnie termin wizyty, poprzez formularz kontaktowy, ale także nie musisz poświęcać czasu i energii na niedogodne dojazdy i stanie w korkach. Czy są jeszcze inne plusy takiej formy pomocy? Konsultacja psychologiczna online to także możliwość przeprowadzenia rozmowy w swobodnych warunkach domowych. Część osób wstydzi się pokazywać swoje uczucia z dala od własnego łóżka czy kanapy. Co więcej, w przypadku pojawienia się trudności w życiu, skorzystanie z pomocy specjalisty wymaga jak najszybszej reakcji. Czasami musimy porozmawiać już i teraz, ponieważ nie dostrzegamy rozwiązania z jakiejś sytuacji, którą właśnie przeżywamy. Wsparcie psychologiczne online nie wymaga odczekiwania w kolejkach, czy też ustalaniu terminu za kilka tygodni, co często zdarza się nawet w prywatnych poradniach psychoterapeutycznych. Nasi specjaliści posiadają  elastyczne i dogodne grafiki, które nie wymagają od Ciebie zmiany planów. Możesz więc połączyć swoje dotychczasowe obowiązki i tryb życia, dopasowując termin i godzinę wizyty przy pomocy telefonu komórkowego. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które obawiają się bezpośredniego kontaktu, są skrzywdzone przez inne osoby i nie s ą gotowe na konfrontację  w cztery oczy. Co więcej, psycholog online może Ci pomóc podczas wyjazdu służbowego, wakacji czy też zagranicznej delegacji. Jest więc dostępny dla Ciebie niezależnie od tego, gdzie właśnie się znajdujesz. Obecnie żyjemy w ciągłym pośpiechu, dlatego też ciężko jest zorganizować nawet chwilę na zwykły odpoczynek. Dobry psycholog online jest na wyciągnięcie ręki praktycznie o każdej porze.

Z jakimi problemami można zgłaszać się na psychoterapię online?

Dobry psycholog oniline może przedyskutować z Tobą każdy problem. Nie ma więc mowy o żadnych tematach tabu. Wszystko, co mu powiesz, musi zostać tylko między wami. Mając tę wiedzę, możesz być pewny, że porady psychologa online są odpowiednie dla każdej osoby. Kłopotów nie należy szufladkować ani generalizować, dla każdego jego sytuacja jest trudna. Ciężko jest spojrzeć na swoją własną sytuację z nieco innej perspektywy samodzielnie. Od tego właśnie są specjaliści, którzy przepracują z Tobą każdy problem. Konsultacja z psychologiem online pomoże Ci w chwilach smutku rozterek sercowych, kłopotów rodzinnych czy też sprawi, że okres żałoby nie będzie aż tak ciężki. Eksperci, którzy współpracują z naszą firmą, z chęcią posłuchają o tym, co obecnie dzieje się w Twoim życiu zawodowym, udzielą Ci wsparcia w walce z chorobą, czy też pomogą Ci przejść przez inne sytuacje wywołujące w życiu silny stres. Pamiętaj, że każdy z nas może przechodzić gorsze chwile i nie jest to nasza słabość, lecz normalna reakcja organizmu na ciężkie sytuacje, które nas spotykają. Problemy nie znają także różnicy wieku. Do naszych ekspertów zgłaszają się zarówno młode osoby, które często pogubiły się w życiu już na jego początku, dojrzali ludzie, których sielanka została zaburzona z różnych niezależnych powodów, a także osoby starsze, które nie potrafią poradzić sobie ze współczesnością.  Rozmowa z psychologiem online to także analiza swojej własnej osoby i próba odnalezienia własnej indywidualności.

Dobry psycholog online – dlaczego tak trudno go znaleźć?

Ostatnie wydarzenia, które pojawiły się na świecie, takie jak pandemia, czy wojna pokazały, że nic w naszym życiu nie jest pewne i musimy być gotowi na ciągłe zmiany. Wiele osób rozpoczęło pracę zdalną, którą kontynuują po dziś dzień. W tym okresie ograniczyły się nieco nasze kontakty towarzyskie, co miało również wpływ na coraz częstsze problemy z samopoczuciem. Również mass media bombardują nas mieszanką różnych bodźców, pokazują pozornie idealnych ludzi, którym nigdy nie dorównamy. Te wszystkie czynniki powodują, że nasza samoocena drastycznie maleje. Istnieją także sytuacje życiowe, które spadają na nas znienacka, nie potrafimy sobie z nimi samodzielnie poradzić, czasami pozostajemy z własnymi problemami sami. W każdym ciężkim okresie warto jest z kimś porozmawiać. Wtedy warto poszukać pomocy z zewnątrz. Pomoc psychologa online jest więc dobrym rozwiązaniem dla osób, które przyzwyczaiły się już do cyfrowej rzeczywistości. Wybierając taką formę psychoterapii, należy jednak pamiętać, że będziemy na niej poruszać delikatne i ważne dla nas kwestie. Nie chcemy, by nasze prywatne przemyślenia ujrzały światło dzienne, dlatego też powinniśmy zwracać uwagę na bezpieczeństwo w sieci. Nasza firma jest oparta na odpowiednich połączeniach szyfrowanych, dzięki czemu terapia online jest bezpieczna, a psycholog zabezpiecza wszelkie informacje, jakie od Ciebie otrzymał przed ich bezprawnym użyciem. Nasza poradnia psychologiczna online jest więc profesjonalnym miejscem spotkań ekspertów ze zwykłymi ludźmi, którzy szukają pomocy. Najlepszy psycholog online i profesjonalna pomoc jest teraz dostępna na jednej platformie.

Psycholog online – jakie są opinie o tej formie pomocy?

Coraz więcej osób wybiera porady psychologiczne online. Dzieje się tak, ponieważ  nawet prywatne gabinety psychologiczne są często przepełnione, a terminy u specjalistów przyprawiają o dreszcze. Niewątpliwie psycholog online jest równie skuteczny co tradycyjna forma wizyty u terapeuty, jednak ma ona znacznie więcej plusów. Możesz samodzielnie rezerwować terminy, które są dogodne dla Ciebie. Nie musisz wychodzić z domu, aby nawiązać połączenie z naszymi ekspertami, a rezultaty mogą być znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnych wizyt w gabinecie. Wspólnie z psychologiem uzgadniacie, z jaką częstotliwością będziecie się spotykać, a kolejne terminy nie muszą być uzależnione od intensywności pracy czy też wyjazdów służbowych. Pomoc psychologiczna przez Internet jest niezwykle skuteczna i prosta. A z jakich narzędzi korzystają nasi eksperci? Psycholog online stosuje tradycyjny czat oraz wideopołączenia, abyś mógł porozmawiać z nim przy pomocy komputera, telefonu i słuchawek. Nie wydajesz pieniędzy na paliwo, nie musisz tłuc się do gabinetów środkami komunikacji miejskiej. Cieszymy się uznaniem wielu osób, które z chęcią powracają do korzystania z naszych usług. Dla nas najważniejszy jest człowiek. Każdą osobę traktujemy więc w sposób indywidualny i staramy się dobrać  odpowiednią formę pomocy, w zależności od jej potrzeb. Psychoterapia online na naszej platformie jest więc kompleksowa. Zdalna forma rozwiązywania problemów oraz nauki przezwyciężania przeciwności losu oraz odkryciu samego siebie jest coraz bardziej popularna z uwagi na tryb życia, jaki obecnie prowadzimy.

Psycholog online – cena

Ile kosztuje zdalny psycholog i wizyta online? Czy jest to duży wydatek? Zdecydowanie nie. Wiemy, w jakich czasach żyjemy, mamy świadomość, że wszystko wokół drożeje, jednocześnie wiemy również, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i osiągnięcie równowagi psychicznej. Nie chcemy więc obciążać budżetu naszych Klientów, dlatego wszystkie usługi dostępne na naszej platformie: psycholog porady online, psycholog czat online czy inne formy konsultacji są porównywalne, a czasami nawet nieco tańsze niż tradycyjne spotkania ze specjalistami w poradni czy prywatnym gabinecie. Każdy współpracujący z nami psycholog i konsultacja online jest prowadzona przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy innym. Na naszej stronie dostępny jest szczegółowy cennik naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię niejasności.

Wybierz swojego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk
psycholog w pracy
Psycholog/ Psychoterapeuta
psycholog
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
psycholog
Psycholog/ Seksuolog
psycholog specjalista psychoterapeuta
Psycholog/ neurobiolog
psycholog pracujący z klientami
Psychoterapeuta

Sprawdź jak możemy Ci pomóc