Marek Smalarz

psycholog

Marek Smalarz

Psycholog/ Psychoterapeuta (in spe)

Jestem psychologiem i terapeutą w trakcie kompleksowego, czteroletniego szkolenia w nurcie Gestalt, prowadzonego w Instytucie Integratywnej Psychoterapii Gestalt, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

W mojej praktyce kładę szczególny nacisk na holistyczne podejście do klienta, uwzględniając nie tylko aspekty psychologiczne, lecz także emocjonalne, społeczne i fizyczne. Spotkania ze mną są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, a metody oraz narzędzia Gestalt są integralną częścią mojej pracy, pozwalającą na eksplorację teraźniejszości, pracy z ciałem oraz zwiększanie świadomości. 

Wierzę w moc współpracy i uważnej refleksji, dlatego każde spotkanie traktuję jako wyjątkową podróż ku lepszemu zrozumieniu samego siebie i osiągnięciu satysfakcji życiowej. Stawiam na atmosferę zaufania, otwartości i empatii, tworząc przestrzeń, w której możesz swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i wyzwaniami.

Wspólnie możemy poruszać takie tematy jak:

Zaburzenia lękowe: Obszar trapiących zaburzeń psychicznych charakteryzujących się stanami lęku i niepokoju, które znacząco utrudniają codzienne funkcjonowanie i integrację społeczną.

Zaburzenia nastroju i osobowości: Problemy psychiczne wpływające negatywnie na codzienne życie poprzez zaburzone postrzeganie rzeczywistości, wahania nastroju, depresja oraz trudności w funkcjonowaniu społecznym.

Kryzysy życiowe: Przejściowe trudności i zmiany, które zakłócają stabilność emocjonalną i mogą prowadzić do cierpienia psychicznego, wymagające skutecznego radzenia sobie i wsparcia psychoterapeutycznego.

Problemy związane z relacjami: Trudności występujące w relacjach romantycznych, przyjacielskich czy rodzinnych, które przynoszą psychiczne cierpienie i wymagają wsparcia terapeutycznego dla jednej lub obu stron.

Obszary zawodowe i osobiste: Tematy związane z trudnościami w pracy, w tym wypaleniem zawodowym, pracoholizmem oraz rozwijaniem osobistych kompetencji.

Dodatkowo, zajmuję się również obszarem zdrowia psychicznego osób LGBT+, oferując wsparcie w radzeniu sobie ze stygmatyzacją, homofobią oraz określaniem tożsamości płciowej i orientacji seksualnej.

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk
Opinie

Co inni mówią o nas?

Przeczytaj jakie doświadczenia po spotkaniu z naszymi ekspertami mieli inni klienci.