Anna Iwanow

psycholog pracujący z klientami

Anna Iwanow

Psychoterapeuta

Nazywam się Anna Iwanow, jestem psychoterapeutką z pasją do pomagania innym, jestem gotowa stać się Twoim partnerem w procesie zrozumienia i rozwoju.

Moje wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Korczaka w Warszawie, świadczy o moim zaangażowaniu w rozwijanie umiejętności i wiedzy. Obecnie przechodzę proces certyfikacji w Szkole Psychoterapii Crescentia.

Specjalizuje się w pracy z różnymi grupami wiekowymi, włączając w to dzieci, młodzież i dorosłych. Mój obszar działań obejmuje wsparcie w przypadku stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych, trudności z odżywianiem, zachowaniem oraz osobowością, traumy oraz trudności w relacjach. W mojej pracy psychologia odgrywa kluczową rolę, stanowiąc narzędzie do osiągnięcia spełnionego życia.

To, co mnie wyróżnia, to zaangażowanie w tworzenie komfortowej, szczerej i zaufanej relacji z pacjentami. Moja misja polega na pomaganiu innym, a gabinet to miejsce, w którym każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie.

Jeśli szukasz partnera w swojej drodze do zrozumienia siebie i rozwoju osobistego, zapraszam do zapisu na konsultację.

Wybierz innego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk