Sylwia Kwaśny

psycholog i psychoterapeuta pracujący z pacjentami

Sylwia Kwaśny

Psycholog kliniczny/ psychodietetyk

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam też przygotowanie pedagogiczne.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, niedowaga, bigoreksja, pregoreksja, diabulimia, alkoreksja, nadwaga, otyłość, neofobia żywieniowa, kompulsywne objadanie, zespół jedzenia nocnego, jedzenie emocjonalne, anarchia żywieniowa, zespół przeżuwania, Oral Expulsion Syndrome, łaknienie spaczone (zespół Pica), geofagia, trichofagia, obsesje żywieniowe, wymioty psychogenne, zespół oczyszczania, Zespół Kleinego-Levina, w zakupoholizmie, z dysmorfofobią oraz brakiem akceptacji siebie i swojego ciała, z dermatillomanią( kompulsywne skubanie skóry). Uczę właściwego radzenia sobie z codziennym stresem.  

Pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, a też osobom wysoko wrażliwym, dorosłym z Zespołem Aspergera, którzy przejawiają trudności w różnych sferach życia. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny- całościowy.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami, osobami LGBT+, osobami reprezentującymi swój własny światopogląd.

Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS: psychologia-jednolite studia magisterskie z dwoma specjalnościami: Psychologia kliniczna Człowieka Dorosłego i Interwencja kryzysowa. Potem  Gdański Uniwersytet Medyczny studia podyplomowe: psychologia kliniczna.  A także psychodietetyka, dietoterapia, dietetyka i żywienie człowieka, poradnictwo żywieniowe i dietetyczne, ekologia żywności wraz z  terapią zajęciowa. Arteterapię, Terapię Środowiskową oraz  studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.

W pracy z pacjentem stosuję indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się osoby, patrzę na  człowieka w sposób holistyczny, dopasowując odpowiednie techniki, które pomogą pacjentowi w codziennym funkcjonowaniu psychicznym i somatycznym. Niezwykle ważne jest aktywne słuchanie, aby stworzyć bezpieczną atmosferę.

Doświadczenie zdobyłam pracując od 2016 r w Szpitalach, prowadząc konsultacje psychologiczne dla pacjentów oraz ich rodzin i personelu medycznego, a także w poradni żywieniowej jako psychodietetyk.

Pracowałam również w szkole podstawowej i w liceum na stanowisku psychologa szkolnego, prowadząc konsultacje dla uczniów i rodziców.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Opinie

Co inni mówią o nas?

Przeczytaj jakie doświadczenia po spotkaniu z naszymi ekspertami mieli inni klienci. 

Wybierz innego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk