Joanna Siewierska

psycholog, psychoterapeuta pracujący z klientami

Joanna Siewierska

Psycholog/ Psychoterapeuta

Moja pasja i zawód to psychologia, a moje doświadczenie oraz edukacja pozwalają mi pomagać innym w powrocie do równowagi, gdy mają poczucie, że w ich życiu nie dzieje się dobrze.  

W trakcie mojej drogi zawodowej zdobywałam wiedzę i umiejętności na różnych polach psychologii. Ukończyłam 5-letnie studia o specjalności psychologia zdrowia i kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie kontynuuję edukację w ramach studiów doktoranckich  w Instytucie Psychologii UŁ. Posiadam pierwszy stopień w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej i dalej rozwijam się w tej dziedzinie na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS. Uważam, że nauka to proces ciągły, dlatego uczestniczę regularnie w konferencjach naukowych i szkoleniach zawodowych.

Wieloletnią praktykę terapeutyczną i diagnostyczną zdobywałam w Szpitalu Wielospecjalistycznym, Oddziałach Psychiatrycznych, Poradni Zdrowia Psychicznego, Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z chorobami otępiennymi oraz w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych.

Najważniejsze dla mnie jest nawiązywanie kontaktu z drugą osobą i stworzenie atmosfery pełnej akceptacji. Dzięki temu Pacjenci czują się komfortowo i mogą otwarcie podzielić się swoimi trudnościami. To dla mnie ogromna satysfakcja widzieć, jak osoby, z którymi pracuję, odnoszą poprawę i odzyskują równowagę psychiczną. Jako psycholog zawsze dążę do tego, aby moja praca była dla nich wsparciem i drogą do lepszego samopoczucia.

Serdecznie zapraszam na konsultację.

Opinie

Co inni mówią o nas?

Przeczytaj jakie doświadczenia po spotkaniu z naszymi ekspertami mieli inni klienci. 

Wybierz innego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk