Katarzyna Długosz

psycholog pracujący z pacjentami

Katarzyna Długosz

Psycholog

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii o specjalizacji Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna.

Jestem również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki i spektrum autyzmu. Ukończyłam I stopień szkolenia w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ponadto jestem praktykiem metody Kids Skills oraz bliskościowego TUSu. Ukończyłam także Studium pracy z nastolatkiem. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, poszerzając swoją wiedzę i kompetencje.

Swoją pracą wspieram rodziców dzieci w każdym wieku, młodzież oraz młodych dorosłych. W swojej  pracy kieruję się założeniami bliskościowymi oraz porozumieniem bez przemocy. Jestem przekonana, że empatyczna, pełna otwartości i akceptacji relacja między ludźmi jest kluczowa dla rozwoju i dokonywania zmian.

Moja praca oparta jest na dialogu i poszukiwaniu, a nie podawaniu gotowych rozwiązań. Dużą uwagę skupiam na potrzebach moich klientów.

Jestem nastawiona na współpracę z opiekunami, ponieważ wierzę, że poprzez wspieranie dorosłych pomagam także ich dzieciom. Wspieram także młodych ludzi w wyzwaniach z jakimi się mierzą, opierając się na ich zasobach, ponieważ uważam że każdy człowiek ma je w sobie.

Zapraszam do kontaktu

Opinie

Co inni mówią o nas?

Przeczytaj jakie doświadczenia po spotkaniu z naszymi ekspertami mieli inni klienci. 

Wybierz innego specjalistę

Robert Pinkert - Psycholog
Psycholog CEO&Founder
psycholog w pracy
Psycholog/
psychoterapeuta
Patrycja Mlynarczyk - Psycholog/Terapeuta par
Psycholog/
psychoterapeuta
Paulina Kuczab - Dietetyk kliniczny/Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk