Agnieszka Kruk

Agnieszka Kruk - Life & Business Coach

Agnieszka Kruk

Life & business coach

Cześć!

Nazywam się Agnieszka Kruk. 

„Twój sukces zależy od Ciebie. Ja mogę Ci w tym tylko pomóc” To motto, które wymyśliłam wiele lat temu i ciągle jest ze mną na drodze rozwoju mojego i moich klientów. Wiem, że dzięki mojemu doświadczeniu oraz wiedzy pomagam klientom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe a ich sukcesy są moim sukcesem.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwala mi nie tylko wspomagać osoby prywatne w ich życiu osobistym czy zawodowym ale także jako mentor i konsultant pomaga firmom, liderom i menadżerom przejść przez proces transformacji, który sprawi, że wejdą na wyższy poziom.

Za największe sukcesy uważam pozytywne zmiany, jakie zachodzą w moich klientach podczas wspólnej podróży w odkrywaniu ich potencjału i dążeniu do sukcesu w biznesie i w życiu.

Uwielbiam się rozwijać i zwiększać swoje kompetencje. 

Jestem przedsiębiorcą, wieloletnim menadżerem w firmach różnych branż, certyfikowanym coachem, trenerem pewności siebie oraz przywództwa zrzeszonym w międzynarodowej organizacji John C. Maxwell. Jestem również absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych, Akademii Profilowania Behawioralnego oraz certyfikowanym praktykiem terapii manualnej Access Bars.

Współrealizowałam projekt „Twój rozwój w podróży” i byłam w nim trenerem – wyprawy z rozwojem w kraju i za granicą. 

Wraz z przyjaciółmi napisałam e-booka z dziedziny rozwoju osobistego „Ludzie potrzebują silnych ludzi” oraz jestem autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych. 

Rozwój osobisty i psychologia to moja pasja.

Umów się ze mną na spotkanie online a razem dojdziemy do Twojego celu.